Julkaistu: 18.06.2024 08.50

Jäsenrekisteri siirtyy Suomisporttiin

Lentopalloseura Kangasala Juniorit ry siirtää jäsenrekisterinsä Olympiakomitean ylläpitämälle Suomisport alustalle. Yhdistyksen jäseniksi kutsutaan kaikki kauden 2024-2025 pelaajat (juniorit ja aikuiset) ja valmentajat. Lisäksi toivomme mahdollisimman monen joukkueen taustahenkilön ja nuorten vanhempien liittyvän yhdistyksen jäseneksi tai kannatusjäseneksi. Jäsenenä voit vaikuttaa mihin suuntaan yhdistystä kehitämme ja jäsenmäärällä on merkitystä erilaisia tukia haettaessa.

Jäsenilmoittautumisen yhteydessä ei vielä peritä jäsenmaksua vaan sen suuruus päätetään yhdistyksen kokouksessa syksyllä. Edellisinä vuosina jäsenmaksu on ollut 20e jäseneltä ja 50e kannatusjäseneltä.

Yhdistyksen jäsen (juniorit, harrastajat, valmentajat ja toimihenkilöt...)

Liity jäseneksi

Yhdistyksen kannatusjäsenet (kaikki Kangasalalaisen lentopalloilun ystävät)

Liity kannatusjäseneksi